Nu nadenken over je zorg van morgen

De enige zekerheid die we hebben vanaf onze geboorte is dat we op een dag ook zullen overlijden. Heb jij al stilgestaan bij later? Wat wil jij dat er gebeurt of niet meer gebeurt wanneer je het zelf niet meer kan zeggen? Dat is wat men noemt vroegtijdige zorgplanning.

Praten over je wensen en mogelijkheden, beslissingen nemen over je huidige en toekomstige zorg alsook over je levenseinde, is niet voor iedereen evident.

Vroegtijdige zorgplanning is meer dan het invullen van een wilsverklaring. Wat is een wilsverklaring? Wat is een vertrouwenspersoon? Hoe kan jij je eigen wensen op papier zetten?

Wil je meer weten over wat vroegtijdige zorgplanning is en hoe dit werkt?
De infosessies van mei en juni zijn reeds afgelopen. Je kan nog wel inschrijven voor de infosessie van 4 december 2025 om 14u00 in LDC 't Scholeke, Sportpark 1, 2480 Dessel.

Een half uur voor aanvang start het onthaal.

Na de infosessie kan je nog vragen stellen en is er mogelijkheid tot napraten.

Deze infosessies zijn toegankelijk voor alle inwoners van Balen, Dessel, Geel, Herselt, Hulshout, Laakdal, Meerhout, Mol, Retie, Westerlo en daarbuiten.

De presentatie die getoond werd tijdens de infosessies in Zuiderkempen (Geel en Herselt) kan je hier downloaden

Wil je meer weten over wat vroegtijdige zorgplanning is en hoe dit werkt?

Schrijf je in voor de infosessie van december in Dessel!