Bestuur Oostende-Bredene

Cluster Lokale Besturen

Natacha Waldmann

Schepen Oostende

Natacha.waldmann@oostende.be

Griet Boedt

Directeur Zorg

Griet.boedt@oostende.be

Stephan Frees

Directeur Welzijn

Stephan.Frees@oostende.be

Sarah Vandekerckhove

Beleidscoördinator Gezondheid

sarah.vandekerckhove@oostende.be

Eddy Gryson

Schepen Bredene

eddy.gryson@bredene.be

Francis Rondelez

Sociale Dienst

francis.rondelez@bredene.be

Cluster Gezondheidszorg

Kristof Gesquiere

Kinesitherapeut

kinekristof@gmail.com

Jordy Boey

Ergotherapeut

jordy.boey@telenet.be

Raf Langenaekens

Huisarts

raf.langenaekens@skynet.be

Kris Van Craeynest

Apotheek

info@apotheekclaeys.be

Eric Delaeter

Tandarts

Eric@delaeter.be

Natasja Declercq

Psychiatrisch Expertiseteam

natasja.declercq@netwerkggzregionw-vl.be

Cluster Welzijn

An Casteleyn

Diensten maatschappelijk werk

an.casteleyn@cm.be

Connie Depotter

Woonzorgcentra

depotter.connie@squatina.be

Karien Louagie

Diensten gezinszorg en aanvullende thuiszorg

karien.louagie@i-mens.be

Tine Wyns

Centra algemeen welzijnswerk

tine.wyns@cawnoordwestvlaanderen.be

   

Cluster Persoon en Omgeving

Danny Jamart

Mantelzorg

jamart.d@hotmail.com

Christian Devlies

Diensten oppashulp

Christian.Devlies@Familiezorg-wvl.be

Heidi Tanghe

Patiëntenvereniging

heidi.tanghe@telenet.be

 

Optionele partners

Hanne Bossaer

Ziekenhuisnetwerk KOM

hbossaer@azdamiaan.be

Isabelle Vincke

VAPH-sector

Isabelle.Vincke@duinhelm.be

Maegan Helsmoortel

Wijkgezondheidscentrum

coordinator@wgcdehoek.be