contacteer ELZA Centrum

Heb je een vraag? Stuur ons dan gerust een mailtje via info@elzacentrum.be

Of stel je vraag rechtstreeks aan één van onze medewerkers. 

foto Sanne Centrum

Sanne Van den Bleeken

Preventie en gezonde levensstijl

VZW, financiën en personeelszaken

sanne@elzacentrum.be

0495 79 74 90

 

foto klaartje Centrum

Klaartje Francx

Populatiemanagement

klaartje@elzacentrum.be

0465 07 17 93

 

foto Anke Centrum

Anke Struyven

Gezondheidsvaardigheden

Info- en netwerkmomenten

Zipster

anke@elzacentrum.be

0465 00 19 71

 

 

foto Larissa Centrum

Larissa Vallons

Laagdrempelige acties vaccinatie

Communicatie en website

larissa@elzacentrum.be

0465 00 20 78

muriel

Muriel Mahoro

Geestelijke Gezondheid

Aanspreekpunt huisartsen

Zipster

muriel@elzacentrum.be

0468 52 61 95

 

 

foto Florine Centrum

Florine Van Puyvelde

Wijkgericht werken en zorgzame buurten

florine@elzacentrum.be

0480 68 53 52

Eerstelijnszone Antwerpen Centrum - Lange Leemstraat 187 2018 Antwerpen - Ondernemingsnummer: 0737803081

nieuwsbrief ELZA Centrum