Algemene contactgegevens

  • Algemeen mailadres: info@elzwaasland.be
  • Algemeen telefoonnummer: 03 239 38 34
  • Postadres: Oosterlaan 20, 9100 Sint-Niklaas (wij zijn te vinden op de eerste verdieping)

De medewerkers werken als 1 ELZ-team voor de beide eerstelijnszones samen; Waasland NO + Waasland ZW

Elke Van Broeck

Coördinerend stafmedewerker
0499/75 82 31

elke.van.broeck@elzwaasland.be

werkt 100%, elke werkdag bereikbaar

Jeanique Martens

Stafmedewerker gezondheid en welzijn
0456/32 86 80

jeanique.martens@elzwaasland.be

werkt 34u/week: elke werkdag bereikbaar, behalve vrijdagnamiddag

Joke De Clercq

Stafmedewerker Welzijn
0492/33 55 83

joke.de.clercq@elzwaasland.be

werkt niet op woensdag

Inge Van Loo

Stafmedewerker Welzijn
0490/41 02 66

inge.van.loo@elzwaasland.be

werkt 19u/week: bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag (tot 15u)

Sofie Vandenbulcke

Stafmedewerker Gezondheid
0456/34 66 12

sofie.vandenbulcke@elzwaasland.be

werkt 100%, elke werkdag bereikbaar

Ann Dhaene

Administratief medewerker
0456/32 86 79

ann.dhaene@elzwaasland.be

werkt 27u/week: elke werkdag bereikbaar (behalve dinsdagnamiddag en woensdag)