Neem contact op met één van onze medewerkers.

Foto Sanne

Sanne Van den Bleeken

Stafmedewerker
sanne@elzacentrum.be
0495 79 74 90

Preventie en gezonde levensstijl

VZW, financiën en personeelszaken

Foto Anke

Anke Struyven

Stafmedewerker
anke@elzacentrum.be
0465 00 19 71

Info- en netwerkmomenten

Zipster

Kringgesprekken

Foto Ilse

Ilse De Cuyper

Administratief medewerker
ilse@elzacentrum.be
0487 41 04 13
Foto Larissa

Larissa Vallons

Medewerker vaccinatie en communicatie
larissa@elzacentrum.be
0465 00 20 78

Laagdrempelige acties vaccinatie

Communicatie en website

Foto Florine

Florine Van Puyvelde

Projectmedewerker wijkgericht werken
florine@elzacentrum.be
0480 68 53 52

Wijkgericht werken

Zorgzame buurten

Foto Muriel

Muriel Mahoro

Projectmedewerker Geestelijke Gezondheid
muriel@elzacentrum.be
0468 52 61 95

Geestelijke Gezondheid

Aanspreekpunt huisartsen