Het bestuur van de eerstelijnszone Oostende-Bredene bestaat uit een afvaardiging van volgende clusters

  • Cluster Lokale besturen
  • Cluster Gezondheidszorg
  • Cluster Welzijn
  • Cluster Persoon en mantelzorger
  • Optionele partners

Voorzitter: Dr. Langenaekens Raf

Cluster Lokale Besturen

Natacha Waldmann

Schepen Oostende

Natacha.waldmann@oostende.be

Griet Boedt

Directeur Zorg

Griet.boedt@oostende.be

Stephan Frees

Directeur Welzijn

Stephan.Frees@oostende.be

Pascale Sibiet

Beleidscoördinator gezondheid

pascale.sibiet@oostende.be

Daisy Hoste

Schepen Bredene

daisy.hoste@bredene.be

Dina Rotsaert

Lokaal Bestuur Bredene

dina.rotsaert@bredene.be

Cluster Gezondheidszorg

Kristof Gesquiere

Kinesitherapeut

kinekristof@gmail.com

Veerle Louwage

Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg

veerle.louwage@cgg.be

Raf Langenaekens

Huisarts

raf.langenaekens@skynet.be

Kris Van Craeynest

Apotheek

info@apotheekclaeys.be

Eric Delaeter

Tandarts

Eric@delaeter.be

Cluster Welzijn

An Casteleyn

Diensten maatschappelijk werk

an.casteleyn@cm.be

Connie Depotter

Woonzorgcentra

depotter.connie@squatina.be

Karien Louagie

Diensten gezinszorg en aanvullende thuiszorg

karien.louagie@i-mens.be

Filip Van Becelaere

Centra algemeen welzijnswerk

filip.vanbecelaere@cawnoordwestvlaanderen.be

Cluster Persoon en Omgeving

René Tommelein

Mantelzorg

rene.tommelein@telenet.be

Christian Devlies

Diensten oppashulp

Christian.Devlies@Familiezorg-wvl.be

Heidi Tanghe

Patiëntenvereniging

heidi.tanghe@telenet.be

Optionele partners

Hanne Bossaer

Ziekenhuisnetwerk KOM

hbossaer@azdamiaan.be

Isabelle Vincke

VAPH-sector

Isabelle.Vincke@duinhelm.be

Jolien Vuerstaek

Wijkgezondheidscentrum

jolien@wgchetvoorland.be