Eerstelijnszone Vlaamse Ardennen

Nieuws

Contact

Heeft u vragen, stuur dan een mailtje naar één van onze medewerkers:

ELZ algemeen 

info@elz-vlar.be 

Tess Hitchins stafmedewerker: tess@elz-vlar.be

Leen Verhaeghe stafmedewerker: leen@elz-vlar.be

Luc Tanghe coördinator: luc@elz-vlar.be

Ruth Raes voorzitter: ruth@netwerklevenseinde.be 

Heeft u vragen over COVID 19, stuur dan een mailtje naar: 

Dr. Klaas Vercruysse & Dr. Eva Decat MSPOC: mspoc.elzvlaamseardennen@gmail.com 

Dimitri Gaethofs teamleader: ovo@hakovo.be 

Heeft u vragen over het vaccinatiecentrum?

Liesbet Claeys populatiemanager: liesbet@elz-vlar.be

Geert Naudts programmamanager: geert@festiservice.be 

Zoek zorgverleners in jouw zone