ELZ Westhoek - Overzicht apotheken in onze eerstelijnszone

Apotheek Straat Nr PC Gemeente Tel.nr. E-mail Test? Extra info
Vandewalle-Verrue Veurnestraat 9 8640 Oostvleteren 057 40 01 01 info@vandewalle-verrue.be JA op afspraak
Desmedt Woestendorp 50 8640 Woesten 057 42 24 42    
Debruyne Weststraat 5 8647 Lo 058 28 80 21 info@apotheeklo.be JA op afspraak
Geeurickx Ooststraat 29 8647 Lo-Reninge 058 28 94 80 anne.geeurickx@telenet.be  
Snick Lostraat 8 8647 Reninge 057 40 13 88 apotheek.snick@telenet.be NEE
Gies Smissestraat 48 A 8650 Houthulst 051 50 09 59 lieventallieu@hotmail.com JA al dan niet op afspraak
Lafaut Jonkershovestraat 276 B 8650 Houthulst 051 54 48 27 gudrun.lafaut@skynet.be JA
Merkem Kouterstraat 51 8650 Houthulst 051 54 53 33    
Pharmanova Stadenstraat 5 8650 Houthulst 051 70 12 37 apopharmanova@hotmail.com JA
WVL Apothekersvereniging Kwadestraat 153 1 8800 Roeselare 051 69 11 20 info@dewestvlaamse.be  
Moyaert Dikkebusseweg 549 8900 Dikkebus 057 20 27 34    
ASG Pharma Komenseweg 18 8900 Ieper 0493 38 73 85 anse@asgpharma.be  
De French Frenchlaan 41 8900 Ieper 057 20 17 55 info@apotheekdefrench.be NEE bij Apotheek Vandewal
Debaere Diksmuidestraat 18 8900 Ieper 057 20 05 43 apotheekjuliedebaere@telenet.be NEE
Dewulf Boterstraat 44 8900 Ieper 057 20 13 43 apotheeksophiedewulf@live.be  
Goed Grote Markt 3 8900 Ieper 057 20 00 23 apo.ieper@goed.be JA reserveren www.goed.be
Houvenaghel Haiglaan 16 8900 Ieper 057 20 25 90 apotheek.houvenaghel@proximus.be JA op afspraak (tijdig)
Kestelyn Haiglaan 166 8900 Ieper 057 21 21 22 info@apotheekkestelyn.be NEE
Kestelyn Capucienenstraat 57 8900 Ieper 057 20 01 info@apotheekkestelyn.be NEE
Lamoot Brugseweg 2 D 8900 Ieper 057 20 08 55 brugseweg@apotheek-lamoot.be JA op afspraak (tijdig)
Lamoot Stationsstraat 32 8900 Ieper 057 20 03 11 stationsstraat@apotheek-lamoot.be NEE
Multipharma Neermarkt 1 8900 Ieper 057 20 05 06 multipharma.0496@multipharma.be NEE
Snoeck Grote Markt 41 8900 Ieper 057 20 00 83    
Vandewal Rijselstraat 43 8900 Ieper 057 20 08 50 info@apotheekvandewal.be JA tot 17/8 bij Ap. St-Jan
St-Jan Brugseweg 208 8900 Sint-Jan 057 20 57 41 info@apotheekst-jan.be JA
Vandamme Blauwepoortstraat 1 8902 Zillebeke 057 20 23 36 vandamme63@hotmail.com JA
Sticker Diksmuidseweg 373 8904 Boezinge 057 42 20 45    
Lamoot Veurnseweg 568 8906 Elverdinge 057 42 25 52 elverdinge@apotheek-lamoot.be JA op afspraak (tijdig)
Lamoot Poperingseweg 453 8908 Vlamertinge 057 22 62 52 vlamertinge@apotheek-lamoot.be JA op afspraak (tijdig)
Omni-Chimie Klerkenstraat 11 8920 Bikschote 057 48 89 75 klerkenstraat@omni-chimie.be  
Omni-Chimie Markt 3 8920 Langemark 057 48 86 80 markt@omni-chimie.be NEE
Degroote Brugseweg 207 8920 Poelkapelle 057 21 95 77 info@apotheekdegroote.be NEE
Dieusaert-Pattou Ieperstraat 115 8953 Wijtschate 057 44 47 68 info@apotheekdieusaert.be JA
van Nieuwkerke Markt 37 8954 Nieuwkerke 057 44 49 35 apotheekvannieuwkerke@hotmail.com NEE
Desmet Bellestraat 5 8954 Westouter 057 44 57 73 farmacie.celinedesmet@outlook.com JA op afspraak (tijdig)
Clais Kemmelstraat 39 8956 Kemmel 057 44 52 72 apotheek.kemmel@telenet.be  
Ameloot Grote Markt 23 8970 Poperinge 057 33 35 55 info@apotheekameloot.be NEE
Het Perron Ieperstraat 154 8970 Poperinge 057 33 31 53 info@apotheekhetperron.be JA
Leys Gasthuisstraat 63 8970 Poperinge 057 33 33 03 emilie_leys@hotmail.com JA
Opsomer Garenstraat 17 8970 Poperinge 057 33 81 55 frank.opsomer@dynaphar.be JA
Pharma Deken De Bolaan 135 8970 Poperinge 057 36 07 16 pharmapoperinge@proximus.be JA
Regheere Obterrestraat 14 8970 Poperinge 057 30 11 21 info@apotheekregheere.be JA op afspraak (tijdig)
Regheere Prof. Osw. Rubbrstr. 23 8970 Poperinge 057 30 04 11 info@apotheekregheere.be JA op afspraak (tijdig)
Sigrid Saelens Paardenmarkt 7 8970 Poperinge 057 33 31 33 sigrid@apotheeksaelens.be JA
Van Acker Ieperstraat 83 8970 Poperinge 057 33 32 17 info@apotheekvanacker.be NEE
Verschaeve Zevekotestraat 15 8970 Reningelst 057 33 95 68 info@apotheekverschaeve.be JA
Vandewalle-Verrue Steenvoordestraat 6 8978 Watou 057 38 85 92 info@vandewalle-verrue.be JA op afspraak
Beselare Wervikstraat 21 A 8980 Beselare 057 46 65 77    
Ghesquiere Menenstraat 221 8980 Geluveld 057 46 68 54 info@apotheekghesquiere.be  
Passendale Molenstraat 1 A 8980 Passendale 051 77 78 48 info@apotheekpassendale.be NEE bij Apotheek Vandewal
Coene Ieperstraat 3 8980 Zonnebeke 051 77 88 04 apotheek.zonnebeke@telenet.be JA op afspraak
Geowacht       09 039 90 00