Michèle Van Elslander

Senior stafmedewerker
michele.van.elslander@elzgent.be
0490 56 86 62

Signalen | Plazzo | ELN | GGZ | Themawandelingen | Sociale kaart

Koen Berwouts

Senior stafmedewerker
koen.berwouts@elzgent.be
0495 70 98 44

ELP | GBO | Jeugdhulp | Data | GGZ

Michiel Van Lysebetten

Senior stafmedewerker
michiel.van.lysebetten@elzgent.be
0484 97 76 15

Doelgerichte zorg | Covid

Julie Vanbleu

Stafmedewerker
julie.vanbleu@elzgent.be
0473 72 33 91

Doelgerichte zorg | Covid | Data

Jora Mommerency

Stafmedewerker
jora.mommerency@elzgent.be
0468 22 70 68

Preventie | Communicatie

Emma De Pauw

Stafmedewerker
emma.de.pauw@elzgent.be
0468 32 00 30

Themawandelingen | Sociale Kaart

Annick Van den Broeke

Administratief medewerker
annick.van.den.broeke@elzgent.be
0499 75 22 91

Rachèl Bruijsten

Coördinator thuisvaccinatie
rachel.bruijsten@elzgent.be
0465 09 78 53

Covid | Oekraïne | Doelgerichte zorg

Karen Braet

Wijknetwerker geestelijke gezondheid Sluizeken-Tolhuis-Ham & Muide-Meulestede-Afrikalaan
karen.braet@elzgent.be
0486 95 49 37

Elena Amoah

Wijknetwerker geestelijke gezondheid Ledeberg & Bloemekenswijk
elena.amoah@elzgent.be
0487 23 95 60

Piet Vandevenne

Stafmedewerker
piet.vandevenne@elzgent.be
0485 27 96 61

Covid | Oekraïne

Kristoff Apers

Stafmedewerker
kristoff.apers@elzgent.be
0483 15 17 28

ELN | Doelgerichte zorg

Juan De Meirleir

Stafmedewerker
juan.de.meirleir@elzgent.be
0465 09 44 38

Covid | Sociale kaart