Het team van ELZ Gent

Voor algemene info kan je ons altijd bereiken op info@elzgent.be of bellen naar het algemeen nummer op 09 225 91 33

wanted

Wanted: medewerker HR, planning en administratie (vaccinatie)

Klik hier voor de vacature

Koen Berwouts
Senior Stafmedewerker

0495 70 98 44
koen.berwouts@elzgent.be

Emma De Pauw
Stafmedewerker

0468 32 00 30
emma.de.pauw@elzgent.be

Michèle Van Elslander

Michèle Van Elslander
Senior Stafmedewerker

0490 56 86 62
michele.van.elslander@elzgent.be

Julie Vanbleu
Stafmedewerker

0473 72 33 91
julie.vanbleu@elzgent.be

Annick

Annick Van den Broeke
Administratief medewerker

0499 75 22 91
annick.van.den.broeke@elzgent.be

Karen Braet
Wijknetwerker geestelijke gezondheid
Sluizeken-Tolhuis-Ham & Muide-Meulestede-Afrikalaan

0486 95 49 37
karen.braet@elzgent.be

Michiel Van Lysebetten
Senior Stafmedewerker

michiel.van.lysebetten@elzgent.be

Jora Mommerency
Stafmedewerker

0468 22 70 68
jora.mommerency@elzgent.be

Rachèl Bruijsten
Coördinator Thuisvaccinatie

rachèl.bruijsten@elzgent.be

Elena Amoah
Wijknetwerker geestelijke gezondheid
Ledeberg & Bloemekenswijk

0487 23 95 60
elena.amoah@elzgent.be