Het team van ELZ Gent

Voor algemene info kan je ons altijd bereiken op info@elzgent.be of bellen naar het algemeen nummer op 09 225 91 33

Koen_V2

Koen Berwouts

Senior Stafmedewerker

0495 70 98 44

koen.berwouts@elzgent.be

Emma_V2

Emma De Pauw

Junior Stafmedewerker

0468 32 00 30

emma.de.pauw@elzgent.be

Michèle_V2

Michèle Van Elslander

Senior Stafmedewerker

0490 56 86 62

michele.van.elslander@elzgent.be

Julie_V2

Julie Vanbleu

Junior Stafmedewerker

0473 72 33 91

julie.vanbleu@elzgent.be

Annick_V2

Annick Van den Broeke

Administratief medewerker

0499 75 22 91

annick.van.den.broeke@elzgent.be

Michiel_v3

Michiel Van Lysebetten

Senior Stafmedewerker

0484 97 76 15

michiel.van.lysebetten@elzgent.be

Jora_V2

Jora Mommerency

Junior Stafmedewerker

0468 22 70 68

jora.mommerency@elzgent.be