Het team van ELZ Gent

Voor algemene info kan je ons altijd bereiken op info@elzgent.be of bellen naar het algemeen nummer op 09 225 91 33

Michèle Van Elslander

Michèle Van Elslander
Senior Stafmedewerker
Signalen | Plazzo | ELN | GGZ 
Themawandelingen | Sociale Kaart

0490 56 86 62
michele.van.elslander@elzgent.be

Michiel Van Lysebetten
Senior Stafmedewerker
Doelgerichte zorg | Covid

0484 97 76 15
michiel.van.lysebetten@elzgent.be

Koen Berwouts
Senior Stafmedewerker
ELP | GBO | Jeugdhulp | Data | GGZ

0495 70 98 44
koen.berwouts@elzgent.be

Julie Vanbleu
Stafmedewerker
Doelgerichte zorg | Covid | Data

0473 72 33 91
julie.vanbleu@elzgent.be

Jora Mommerency
Stafmedewerker
Preventie | Communicatie

0468 22 70 68
jora.mommerency@elzgent.be

Emma De Pauw
Stafmedewerker
Themawandelingen | Sociale Kaart

0468 32 00 30
emma.de.pauw@elzgent.be

Annick

Annick Van den Broeke
Administratief medewerker

0499 75 22 91
annick.van.den.broeke@elzgent.be

Rachèl

Rachèl Bruijsten
Coördinator Thuisvaccinatie
Covid | Oekraïne | Doelgerichte zorg

0465 09 78 53
rachèl.bruijsten@elzgent.be

Karen Braet
Wijknetwerker geestelijke gezondheid
Sluizeken-Tolhuis-Ham & Muide-Meulestede-Afrikalaan

0486 95 49 37
karen.braet@elzgent.be

Elena Amoah
Wijknetwerker geestelijke gezondheid
Ledeberg & Bloemekenswijk

0487 23 95 60
elena.amoah@elzgent.be 

Piet

Piet Vandevenne
Stafmedewerker
Covid | Oekraïne

0485 27 96 61
piet.vandevenne@elzgent.be

Kristoff

Kristoff Apers
Stafmedewerker
ELN | Doelgerichte zorg

0483 15 17 28
kristoff.apers@elzgent.be 

Juan
Juan De Meirleir
HR-planning en administratie 
Covid | Sociale Kaart

0465 09 44 38
juan.de.meirleir@elzgent.be