Cluster lokale besturen

Verhoeven Stephanie

clustermanager welzijn Bornem
Stephanie.verhoeven@bornem.be
03 890 60 70

Kerremans Isabelle

Diensthoofd thuiszorg Willebroek
Isabelle.kerremans@willebroek.be
0498 93 95 18

Tersago Annick

Directeur welzijn en samenleven Puurs-Sint-Amands
annick.tersago@puursam.be
032032922

Morel Ann-Marie

Schepen Zorgbedrijf samenleven... Puurs- Sint- Amands
financien@elzkbv.be

Penningmeester, Dagelijks Bestuur ELZ Klein-Brabant Vaartland

Anciaux Bavo

Schepen sociale zaken, armoedebestrijding, wonen ... Willebroek
bavo.anciaux@willebroek.be

Van Ranst Tom

schepen woonbeleid, sociale zaken, armoedebestrijding ... Bornem
tom.vanranst@bornem.be
0477701092

Cluster gezondheidszorg

Wille Saskia

Huisarts
ondervoorzitter@elzkbv.be

Ondervoorzitter, Dagelijks Bestuur ELZ Klein-Brabant Vaartland

De Wilde Betty

Thuisverpleging
betty@verplegingdebrug.be

Vanderbeke Koen

Apotheker
secretaris@elzkbv.be

Secretaris, Dagelijks bestuur ELZ Klein-Brabant Vaartland

Vierendeels Lisbeth

diëtistenkring
vierendeelslisbeth@gmail.com

Eekman Marloes

psychologenkring
marloes@arnicapraktijk.com
0468 16.14.91

Smits Caroline

kinesistenkring
carolinesmits53@hotmail.com

Cluster welzijn

Vereecken Kathy

regioverantwoordelijke sociale dienst mutualiteiten
Kathy.Vereecken@devoorzorg.be
015 44 31 14

Uytdenhouwen An

verantwoordelijke gezinszorg- familiehulp
An.Uytdenhouwen@Familiehulp.be
015 45 31 63

De Wachter Lita

clusterverantwoordelijke onthaal en kruispunten CAW Boom-Mechelen-Lier
Lita.DeWachter@cawboommechelenlier.be
0492 25 14 65

De Koker Kris

Diensthoofd thuiszorg en dienstencentra Puurs-Sint-Amands
Kris.DeKoker@puursam.be
032032833

Voorzitter, ELZ Klein-Brabant Vaartland

Van den Bossche Veerle

Diensthoofd sociale dienst
Veerle.vandenbossche@willebroek.be
0498 93 95 08

Van Dam Sabrina

woonzorgcentrum Korian Home Care
sabrina.vandam@korianhomecare.be
0476 699 156

Cluster pzon (personen met een zorg- en ondersteuningsnood)

Van Geel Nicole

Voorzitter Hedera
hedera.lotgenoten@telenet.be

Vanleeuw Christine

Voorzitter Parkinsonliga
christine.vanleeuw@telenet.be

Bullen Jolien

zorgcoördinator I-Mens
jolien.bullen@i-mens.be
0496 56 42 51

Optionele partners

De Maeyer Bruno

Directie Flexpack en Felgado
Bruno.DeMaeyer@nektari.be

Claes Ingeborg

Diensthoofd urgentiegeneeskunde en Liaison ziekenhuis AZ Rivierenland
ingeborg.claes@azr.be
0485/05 97 42

Boschmans Katleen

netwerkcoördinator Emergo
katleen.boschmans@netwerkemergo.be
0488 47 25 21

Van den Mooter Marleen

Vrijwilliger De Schakel, armoedebestrijding Puurs-Sint-Amands
marleen.vandenmooter@deschakelpuurs.com

De Wit Hilde

Huisarts Dorpshart Puurs-Sint-Amands
03 889 03 37

Stafmedewerker

Tilley Lore

Stafmedewerker-coördinator
coordinator@elzkbv.be
0471 93 86 04