Vind hier de contactgegevens van het team van Eerstelijnszone Scheldekracht vzw.

Algemeen kan je ons contacteren via info@elzscheldekracht.be.

Eline Beddeleem

Eline Beddeleem

Zakelijk coördinator (vzw-materie)
eline.beddeleem@elzscheldekracht.be
0486 25 62 29
Liesbet Cosyn

Liesbet Cosyn

Inhoudelijk coördinator
liesbet.cosyn@elzscheldekracht.be
0499 22 12 34

Katrien Stessens

(Project)medewerker (PZON, communicatie)
katrien.stessens@elzscheldekracht.be
0475 44 25 44

Evert Heyde

Stafmedewerker (Doelgerichte zorg)
evert.heyde@elzscheldekracht.be
0484 400 299
Thomas Rousseau

Thomas Rousseau

Stafmedewerker (COVID-19, signalenbeleid, sociale kaart, afstemming met lokale besturen)
thomas.rousseau@elzscheldekracht.be
0484 400 311
Eline Maras

Eline Maras

(Project)medewerker (buurtnetwerken, GGZ)
eline.maras@elzscheldekracht.be
0489 959 785

Kristof Galle

Voorzitter
voorzitter@elzscheldekracht.be

Maatschappelijke zetel

Eerstelijnszone Scheldekracht vzw

Poelstraat 37, 9820 Merelbeke

O.N. 0738.823.066 , RPR Gent