Contacteer ELZ Scheldekracht

Vind hier de contactgegevens van Eerstelijnszone Scheldekracht vzw

Het team van ELZ Scheldekracht

Sanne Vandromme

Sanne Vandromme (programmamanager vaccinatiestrategie Eerstelijnszone Scheldekracht vzw)

sanne.vandromme@elzscheldekracht.be - 0483 42 52 23

Wil je meer weten over Sanne? Klik dan hier.

 

Delfien Schepens

Delfien Schepens (HR-manager vaccinatiestrategie Eerstelijnszone Scheldekracht vzw)

delfien.schepens@elzscheldekracht.be - 0478 91 01 97

Wil je meer weten over Delfien? Klik dan hier.

 

Peter Dendooven

Peter Dendooven (populatiemanager vaccinatiestrategie Eerstelijnszone Scheldekracht vzw)

peter.dendooven@elzscheldekracht.be - 0479 95 21 96

Wil je meer weten over Peter? Klik dan hier.

Liesbet

Liesbet Cosyn (coördinator Eerstelijnszone Scheldekracht vzw)

liesbet.cosyn@elzscheldekracht.be  - 0499 22 12 34

Wil je meer weten over Liesbet? Klik dan hier.

 

Eline

Eline Beddeleem (coördinator Eerstelijnszone Scheldekracht vzw)

eline.beddeleem@elzscheldekracht.be - 0486 25 62 29

Wil je meer weten over Eline? Klik dan hier.

 

Katrien

Katrien Stessens ((project)medewerker Eerstelijnszone Scheldekracht vzw)

katrien.stessens@elzscheldekracht.be - 0475 44 25 44

Wil je meer weten over Katrien? Klik dan hier.

 

Jason

Jason Callewaert (verantwoordelijke lokale contacttracing Eerstelijnszone Scheldekracht vzw)

jason.callewaert@elzscheldekracht.be - 0485 55 50 11

Wil je meer weten over Jason? Klik dan hier.

Kristof

Kristof Galle (voorzitter Eerstelijnszone Scheldekracht vzw)

voorzitter@elzscheldekracht.be

Wil je meer weten over Kristof? Klik dan hier.

Maatschappelijke zetel

Eerstelijnszone Scheldekracht vzw

Lourdesstraat 1A, 9041 Oostakker

O.N. 0738.823.066 , RPR Gent

 

Contacteer ons via info@elzscheldekracht.be  

Heb je een klacht?

Heb je vragen of opmerkingen over onze werking of organisatie? Deze mogen doorgegeven worden via het algemeen e-mailadres van Eerstelijnszone Scheldekracht, namelijk info@elzscheldekracht.be.

Wil je formeel een klacht neerleggen? Dan kan je een e-mail sturen naar info@elzscheldekracht.be, alsook ons klachtenformulier eventueel al invullen.

Contact us