Contacteer ELZ Scheldekracht

Vind hier de contactgegevens van Eerstelijnszone Scheldekracht vzw

Het team

Liesbet

Liesbet Cosyn (inhoudelijk coördinator)

liesbet.cosyn@elzscheldekracht.be - 0499 22 12 34

Wil je meer weten over Liesbet? Klik dan hier.

 

Eline

Eline Beddeleem (zakelijk coördinator (vzw-materie))

eline.beddeleem@elzscheldekracht.be - 0486 25 62 29

Wil je meer weten over Eline? Klik dan hier.

 

Katrien

Katrien Stessens ((project)medewerker)

Focus: VIVEL training doelgerichte zorg, ondersteuning cluster PZON

katrien.stessens@elzscheldekracht.be - 0475 44 25 44

Wil je meer weten over Katrien? Klik dan hier.

 

evert heyde

Evert Heyde (stafmedewerker)

Focus: doelgerichte zorg

evert.heyde@elzscheldekracht.be - 0484 400 299

Wil je meer weten over Evert? Klik dan hier.

 

thomas

Thomas Rousseau (stafmedewerker)

Focus: COVID-19 en vaccinatie

thomas.rousseau@elzscheldekracht.be - 0484 400 311

Wil je meer weten over Thomas? Klik dan hier.

 

Eline Maras

Eline Maras ((project)medewerker)

Focus: interprofessionele buurtbijeenkomsten, geestelijke gezondheidszorg (GGZ)

eline.maras@elzscheldekracht.be - 0489 959 785

Wil je meer weten over Eline? Klik dan hier.

Kristof

Kristof Galle (voorzitter Eerstelijnszone Scheldekracht vzw)

voorzitter@elzscheldekracht.be

Wil je meer weten over Kristof? Klik dan hier.

Maatschappelijke zetel

Eerstelijnszone Scheldekracht vzw

Poelstraat 37, 9820 Merelbeke

O.N. 0738.823.066 , RPR Gent

 

Contacteer ons via info@elzscheldekracht.be  

Heb je een klacht?

Heb je vragen of opmerkingen over onze werking of organisatie? Deze mogen doorgegeven worden via het algemeen e-mailadres van Eerstelijnszone Scheldekracht, namelijk info@elzscheldekracht.be.

Wil je formeel een klacht neerleggen? Dan kan je een e-mail sturen naar info@elzscheldekracht.be, alsook ons klachtenformulier eventueel al invullen.

Contact us