Contacteer ELZ Scheldekracht

Vind hier de contactgegevens van Eerstelijnszone Scheldekracht vzw

Het team van ELZ Scheldekracht

Liesbet

Liesbet Cosyn (coördinator Eerstelijnszone Scheldekracht vzw)

liesbet.cosyn@elzscheldekracht.be  - 0499 22 12 34

  

Eline

Eline Beddeleem (coördinator Eerstelijnszone Scheldekracht vzw)

eline.beddeleem@elzscheldekracht.be - 0486 25 62 29

 

Katrien

Katrien Stessens ((project)medewerker Eerstelijnszone Scheldekracht vzw)

katrien.stessens@elzscheldekracht.be - 0475 44 25 44

 

Jason

Jason Callewaert (verantwoordelijke lokale contacttracing Eerstelijnszone Scheldekracht vzw)

jason.callewaert@elzscheldekracht.be - 0485 55 50 11

Sanne Vandromme

Sanne Vandromme (programmamanager vaccinatiestrategie Eerstelijnszone Scheldekracht vzw)

sanne.vandromme@elzscheldekracht.be - 0483 42 52 23

 

Delfien Schepens

Delfien Schepens (HR-manager vaccinatiestrategie Eerstelijnszone Scheldekracht vzw)

delfien.schepens@elzscheldekracht.be - 0478 91 01 97

Kristof

Kristof Galle (voorzitter Eerstelijnszone Scheldekracht vzw)

voorzitter@elzscheldekracht.be 

Maatschappelijke zetel

Eerstelijnszone Scheldekracht vzw

Lourdesstraat 1A, 9041 Oostakker

O.N. 0738.823.066 , RPR Gent

 

Contacteer ons via info@elzscheldekracht.be  

Contact us